HUeconomics
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2008 Güz Dönemi Ders kayıdı ...

2 posters

2008 Güz Dönemi Ders kayıdı ... Empty 2008 Güz Dönemi Ders kayıdı ...

Mesaj  ELÇİ Ptsi 24 Mart - 22:50

Hocam eğer seneyede danışanımız siz olacaksanız(Ben düzensiz öğrencilerdenim yani seneye 1.sınıf 1.dönemim tekrar)kayıt hakkında bişey danışmak istiyorum ... Very Happy

Benim arkadaşım seneye ders kayıt döneminde dil kursunda olabilirmiş yurt dışında ben hacettepeye gelmedende bu ders kayıt işini halledebilirmiyim dedi . bu mümkün mü ??

ELÇİ

2008 Güz Dönemi Ders kayıdı ... Empty Geri: 2008 Güz Dönemi Ders kayıdı ...

Mesaj  supervisor Ptsi 24 Mart - 23:10

Maalesef seneye de sizden kurtulamıyorum aglamak
Very Happy Halledilir tabi. Bu dünyada halledilmeyecek ne var? En kestirme ve garanti yol da şu. Arkadaşın noterden senin adına ya da onun işlemlerini yapacak kimse onun adına bir vekaletname çıkartsın. O vekaletname ile istediğin tüm işlemleri onun yerine sen yapabilirsin. Öğrenci işleri falan orada işlemlerini de, rektörlükte veya dekanlıkta olabilecek her işi halledersin. Biz burada vekalet olmadan normalde kayıt yapmıyoruz ama bazı özel durumlar üzerine (eğer şahıs için kendimizi riske etmeyi değer bulursak) kayıt yapabilriz ama öğrenci işleri falan onu da yapmaz. Onun için en sağlam yok vekaletname. O zaman kimseye ricacı da olmazsın, herkes işlemi yapmak zorundadır.
supervisor
supervisor
Admin

- Similar topics