HUeconomics
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Painball'a Gidiyoruz :)

2 posters

Painball'a Gidiyoruz :) Empty Painball'a Gidiyoruz :)

Mesaj  erdu Ptsi 31 Mart - 14:29

12-13 Nisan Saat 12:00-16:00

Eğlendirici, sportif, stratejik, aktivasyon yönü ağır basan zevkli bu oyunu duydunuz ve hatta televizyonda da izlediniz...
İşte katılmak ve oynamak için size bir şans...
Deneyin bu oyunu... Eminiz ki çok seveceksiniz!
Şüphelerinizi ve tereddütlerinizi bir kenara bırakın, kendinizi oyun oynarken, işaretlerken, hem gizlenirken hem de araştırırken hayal edin...
Hiçbir spor ve oyun size bu heyecanı veremez...

İSTER BİREY İSTER GRUP OLARAK REZERVASYON YAPTIRABİLİRSİNİZ..

OYUN(100 TOP)+YEMEK(KÖFTE EKMEK +AYRAN/COLA)+ ÜCRETSİZ SERVİS

HEPSİ 30 YTL!!!

TURNUVA ŞAMPİYONUNA 1 ŞİŞE İÇKİ VERİLECEKTİR!!

(TURNUVAYA CUMARTESİ VE PAZAR AYRI AYRI İKİ GRUPLA GİDİLECEKTİR.İSTEYEN CUMARTESİ İSTEYEN PAZAR GELEBİLİR)

NOT:Rezervasyon için mail atabilir yada telefonla ulaşabilirsiniz(hangi gün geleceğinizi bildirin lütfen).

Tel:5442957180

www.mtgpaintball.com

erdu

Painball'a Gidiyoruz :) Empty Geri: Painball'a Gidiyoruz :)

Mesaj  supervisor Ptsi 31 Mart - 21:32

Ben gelirim. En az bir asistan arkadaş daha getiririm. Belki daha fazla da olur. Bunge jumping, ruftingden sonra sıra paintball'a geldi Basketball
supervisor
supervisor
Admin

Mesaj  erdu Salı 1 Nis. - 11:37

Olur hocam.. 7 sine kadar sayı olarak kesinleştirmemiz lazım.. BUrdan haberleşiriz hocam..

erdu

Mesaj  erdu Cuma 4 Nis. - 15:14

Merhaba arkadaslar.. Paintball da biletleri dagitmak icin (yani bu hafta) 9-10-11 inde parlayan gunes eski ismiyle citynin onunde stand aciyoruz.. Biletlerinizi ordan yada bana ulasarak alabilirsiniz..Smile

erdu

Mesaj  supervisor Ptsi 7 Nis. - 20:53

Erdu her şey güzel de, bu top sayısını arttırma şansımız var mı?
supervisor
supervisor
Admin

Mesaj  erdu Ptsi 7 Nis. - 21:21

Var hocam.. Bİr fiyatı var.. 100 mermi 12 mılyondu sanırm.. Ve grup olarak mermi alırsanız kişi başına daha ucuza geliyor mermi fiyatı.. yani 1000 tane mermi yanlıs hatırlamıyorsam 90 mılyondu.. 10 kişi 100 erden paylaşsaki zaten bu kadar mermi yeter.. kişi başina 9 ytl oluyor.. oraya gıdınce hallederiz hocam..

erdu

Mesaj  supervisor Salı 8 Nis. - 0:00

Ben bi arkadaşla konuştum. Toplu giderseniz, 15 kişi falan, daha ucuza getirebilrisiniz demişti. Top sayısı için 100 hayatta yetmez, 200-300 top gerekir diyordu. Orada daha sonra almak pahalıya gelebilir dedi.
supervisor
supervisor
Admin

Mesaj  erdu Salı 8 Nis. - 0:36

Hocam normalde fiyatı 25 ytl.. İçinde yemek ve ulaşim yok ayrıca 50 top veriyolar .. Haftaiçi ulaşim bedava ama biz haftasonu gidiyoruz ... Ulaşim,yemek ve 100 mermi dahil.. Zaten haftasonu iki gün yapılıyor bu etkinlik.. Bir cumartesi birde pazar.. Toplamda 128 kişi hedefi var.. Cumartesi 64 kişi olucaz.. 8 er kişiden 8 takım ve 2 grup olucak ve turnuva düzenlicez.. Bir oyunda iki set olucak.. Eğer takımlar berabere kalırsa 3.set oynanıcak.. Zaten önceden oynayanlar bilir eğer ilk defa oyananıyorsa bu spor çok yoruyor adamı.. 2 set oynadıktan sonra çok yoruluyorsunuz.. Dinlenemek içinde vakit olucak böylece.. Mermi konusuna gelince.. Ben 150 mermiyle işimi hallettim.. Fazla saydırmadıktan sonra mermi yetiyor.. hatta bazı arkadaşların elinde fazla kaldı.. YAni mermi konusunda eğer 200 tane alırsak çok rahat yeteceği..
Oyunun bir kötü yanı var.. Eve gelince hiçbirsey yapamıyorsunuz yorgunluktan ve oyundaki vurulma heyecanı hiçbirşeye benzemiyor:))

erdu

Mesaj  supervisor Salı 8 Nis. - 22:16

Erdu ben bugün paintball topluluğundan birileri ile konuştum. 50 değil 120 top dediler bana. Yemek bana çok önemli gelmedi, ulaşımı da sormadım. Biraz daha ilgileneceğim. Eğer fiyatlarda bir ticari fark yoksa, yani bu iş normalden daha pahalıya gelmiyorsa ben gelirim. Bu işi asıl olarak Fizik Mühendisliği bölümünden bir öğrenci organize ediyormuş diye duydum. Bu arada bizim sınıftan katılım olacak mı?

Oyun için, bence de şüphesiz en zevkli sporlardan biri.
supervisor
supervisor
Admin

Mesaj  erdu Çarş. 9 Nis. - 0:20

Hocam internet sitesinden araştırabilirsiniz.. Biz Daha zevkli olucağını düşündüğümüz için topluluk halinde gitmeye karar verdik.. Çünkü bu oyunu 20 dakıka aralıksız oynadıgınız zaman gerçekten piliniz bitiyor.. Turnuvada hem ara veriyosunuz hemde farklı takımlarla oynayıp gerçek gücünüzü görüyorsunuz..
Bu arada gideceğimiz yerin internet sitesinden gerçek fiyatlarını görebilirsiniz.. 50 topa 2 saatliğine 25 ytl veriyorsunuz.. Zam yaptılar sezon başlamadan önce.. O yüzden öyle biliyorsunuzdur.. İnternet sitesi : www.mtgpaintball.com.. Ulaşim hafta içi ücretsiz.. Haftasonu kendiniz ulaşmak zorundasınız.... Yemek konusunda gelince.. Orada koşturduktan sonra ne kadar önemli olduğunu anlıyacağınıza eminim..

Bİr not daha eklemek istiyorum.. Paıntball toplulugu hacettepede en pasif topluluklardan biri.. Stand açmak için ve başkanın imzasını almak için 4 gun arkadaslarım başkanı bulmak için kosusturdu ve hala rektorlukten izin alamadık.. Yani hit hek gibi aktif olmasına uğraşicaz..
Sınıftan gelecek olanlar vardı ama çoğu memleketine gitti.. Gitmeyenleden birkaç arkadaşımız gelicek.. Sınıflar bombos onları bulamıyorum..

Eğer aklınıza birşey takılacak olursa yine elimden geldiğince cevaplarım Smile)

erdu

Mesaj  supervisor Çarş. 9 Nis. - 20:50

Benim dediğim fiyatlar ve top sayıları şirketin açıkladığı fiyatlar değil, topluluğun fiyatları. Çünkü topluluk pazarlık ile daha düşük fiyat uyguluyabiliyor. Aman neyse yav. Bu fiyat işinden bıktım. Eğer bir işim çıkmayacak gibi olusa ben cuma günü adımı yazdırırım. Görüşmek üzere....
supervisor
supervisor
Admin

Mesaj  supervisor Perş. 24 Nis. - 0:23

Erdu ne yaptın hiçbir şey söylemiyorsun. Bi gelen olmadı diye... Bu işlere böyle bakma, bugün gelmeyen yarın gelir. Uzun vadeli düşün biraz...
supervisor
supervisor
Admin

Mesaj  erdu C.tesi 17 Mayıs - 23:38

Hocam sitenin adersini kaybetmiştim ondan cevap atamadım.. Birde sanırm mahkeme kararından dolayı grup engellenmişti giremedim.. Paintball baya güzel geçti 4 saat yapıcaktık saate bir bakmısız 6 olmuş Smile Bazı takımlar yorgunluktan maça çıkamadılar.. Mesela bizim takım.. Bizim takımda İ.İ.B.f den olusmustu zaten 7 kişiydik.. Eğlendıklerını soyledıler hatta 2 gün sonra bi sonraki ne zaman diye tutturdular Smile) Gelmeyen ve gelemeyen arkadaşlarda yani gelemeyenşer olarak istanbula giden grubu kastediyorum keşkeli cümleleri kurmaya başlamışlardı Smile) Bir sonraki paintball ne zaman olur derseniz.. Biz bir çekirdek grubu oluşturduk zaten.. Yok biz bize gidelim dersekte 3 takım çıkartıp hemen temelli yoluna çıkabiliriz Smile)
Facebook ta resimleri koyduk yakında burayada resimleri eklerim .. Şimdilik benden bu kadar kalın sağlicakla Smile)

erdu

Mesaj  supervisor Cuma 30 Mayıs - 1:40

Ben artık daha rahat olacağım. Ben gelirim bundan sonra.
supervisor
supervisor
Admin