HUeconomics
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaz Okulu için

3 posters

Yaz Okulu için Empty Yaz Okulu için

Mesaj  merve Ptsi 2 Haz. - 19:59

Hocam merhabalar,ben ikinci dönem hazırlıktan birinci sınıfa geçen bir öğrenciyim.Birinci sınıfın ilk döneminden ders almak istiyorum yaz okulunda.Ama doğal olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.Acil olarak yardımlarınızı bekliyorum

merve

Yaz Okulu için Empty Geri: Yaz Okulu için

Mesaj  supervisor Çarş. 4 Haz. - 0:36

Acil olarak yardım edeyim.

Öncelikle panik olmayın. Daha yaz okulu kayıtlarına var. Dahası notlar teslim tarihi bile bitmedi. Yarın tüm ayrıntıları ile bilgi verecem. Şu an çok yorgunum. Tek yapmak istediğim, Radilal'in son iki sayfasını bitirmek, Yenilik İktisadı'nı (Chris Reeman, Luc Soete) biraz incelemek ve uyukular alemine dalmak. Yarın gerekli süreçleri anlatırım.

Şu tez bi' bitse de ben de rahat etsem...

Panik olmayın şu an, daha zamanınız var.
supervisor
supervisor
Admin

Mesaj  merve C.tesi 7 Haz. - 15:00

Tamam sakiniz:)Kolay gelsin hocam size...Biz pazartesi gelizcez inş zaten yanınıza,artık orda anlatırsınız.Tekrar teşekkürler

merve

Mesaj  supervisor C.tesi 7 Haz. - 22:39

Buradan yanıt verecektim ama yanıt o kadar uzun oldu ki (zira birkaç konuyu birden ele aldım) buraya sığmadı. Yanıtı mail grubunda word sayfası olarak yollamaya karar verdim. Görüşürüz.

Ha bu arada, ben pazartesi salı gelmeyebilirim. Çarşamba ise yüzde binbeşyüz geliyorum. Haberiniz olsun...
supervisor
supervisor
Admin

Mesaj  MandoS. Ptsi 9 Haz. - 7:14

saat kac gibi musait olursunuz??
MandoS.
MandoS.

Mesaj  supervisor Salı 10 Haz. - 5:39

Saat 10:00'da jürim var. Hocalar kaçta gelir bilmiyorum. Ama resmi olarak 10:00 gözüküyor. Ondan önce uygun değilim, haliyle. Jüriden istediğim sonuç çıkarsa o gün savunma sonrası uygun olurum. Tabi bi arkadaş daha savunmaya giriyor onunla birlikte kutlama yapıyor da olabiliriz. santa jocolor
Ya da savunmalar kabul edilmez. İşte o zaman:bye2: ya da ranting2 s19

Yok ama çok büyük ihtimalle sorun çıkmaz ve 11:00'den sonra kesin olarak uygun olurum. Ama tabi senin probleminle ilgilenmek için her daim uygunum sevgili Enes.
supervisor
supervisor
Admin